Opel i Aars

Jørgen Laursen A/S i Aars

Info om Jørgen Laursen A/S Aars.
Aars afdelingen blev etableret af Jørgen Laursen i 1998 med salg og service af Opel biler.

Jørgen Laursen A/S
Industrivej 2
9600 Aars
Telefon 98 62 59 66
info@jorgenlaursen.dk

Medarbejdere

Salg

Steffen Jensen

Steffen Jensen

Salgskonsulent

Tlf: 61 30 00 65

steffen.jensen@jorgenlaursen.dk

Frederik Henriksen

Frederik Henriksen

Erhvervssælger

Tlf: 51 83 98 49

Frederik.henriksen@jorgenlaursen.dk

Administration

Helle Lund

Helle Lund

Bogholder - Viborg

Tlf: 86 62 56 11
Dir: 89 99 21 21

Helle.lund@jorgenlaursen.dk

Kim Laigaard

Kim Laigaard

Økonomichef

Dir: 89 99 21 21

E-mail: Kim.laigaard@jorgenlaursen.dk

Jeanet Jæger

Jeanet Jæger

Kontorassistent - Viborg

Tlf: 86 62 56 11

Jeanet.jaeger@jorgenlaursen.dk

Ole Hansen

Ole Hansen

COO

Tlf: 51 51 86 84

E-mail: Ole.hansen@jorgenlaursen.dk

Værksted og Lager

Michael Andersen

Michael Andersen

Værkfører

Tlf: 96 36 52 48

Michael.andersen@jorgenlaursen.dk

Bjørn Nielsen

Bjørn Nielsen

Mekaniker lærling

Jess Pedersen

Jess Pedersen

Mekaniker

 

 

Christopher Lauritsen

Christopher Lauritsen

Mekaniker

Christian Jacobsen

Christian Jacobsen

Mekaniker Lærling

Åbningstider

Værksted

Mandag – Torsdag 7:30 – 15:30
Fredag 7:30 – 15:00
Lørdag Lukket
Søndag Lukket

Reservedele

Mandag – Torsdag 7:30 – 15:30
Fredag 7:30 – 15:00
Lørdag Lukket
Søndag Lukket

Salg

Mandag – Torsdag 9:00 – 17:00
Fredag 9:00 – 17:00
Lørdag Lukket
Søndag 11:00 – 16:00