Opel & Citroën i Skive

Jørgen Laursen A/S i Skive

Skive afdelingen blev etableret af Jørgen Laursen i 2003 med salg og service af Opel

Jørgen Laursen A/S
Katkjærvej 7
7800 Skive
Telefon 97 51 49 66
info@jorgenlaursen.dk

Kontakt os

Medarbejdere

Flemming Juul Seerup

Flemming Juul Seerup

Brand manager Opel & Citroën

Tlf: 61 20 16 80

E-mail: flemming.seerup@jorgenlaursen.dk

Frederik Henriksen

Frederik Henriksen

Erhvervssælger

Tlf: 51 83 98 49

E-mail: Frederik.henriksen@jorgenlaursen.dk

Simon Pedersen

Simon Pedersen

Salgstrainee Personbiler

Tlf: 61 55 15 09

E-mail: Simon.pedersen@jorgenlaursen.dk

Jesper Andreasen

Jesper Andreasen

Værkfører

Tlf: 96 14 83 24

E-mail: service.skive@jorgenlaursen.dk

Kim Farkner

Kim Farkner

Værkførerassistent / Reklamationsansvarlig

Tlf: 51 83 98 58

E-mail: kim.fakner@jorgenlaursen.dk

Nick Andersen

Nick Andersen

Garanti ansvarlig

Tlf: 89 99 21 33
Nan@jorgenlaursen.dk

Johan Pape

Johan Pape

Reservedelsekspedient

Tlf: 96 14 83 20
Jpa@jorgenlaursen.dk

Michael Abildgaard

Michael Abildgaard

Mekaniker & skadeansvarlig

Tlf: 24 22 83 84

E-mail: Skade.skive@jorgenlaursen.dk

Henning Pedersen

Henning Pedersen

Mekaniker

 

 

Jesper Stærdahl

Jesper Stærdahl

Mekaniker

 

 

Rene Poulsen

Rene Poulsen

Tekniker

 

 

Adam Højer

Adam Højer

Mekaniker

 

 

Kristian Gadegaard

Kristian Gadegaard

Mekaniker lærling

 

 

Lennart Larsen

Lennart Larsen

Værkstedsassistent

 

 

Jakob Pedersen

Jakob Pedersen

Indkøber brugte biler

Tlf: 51 44 55 44

Jpe@jorgenlaursen.dk

Kim Laigaard

Kim Laigaard

Økonomichef - Viborg

Dir: 61 19 17 31

kim.laigaard@jorgenlaursen.dk

Jeanet Jæger

Jeanet Jæger

Kontorassistent - Viborg

Tlf: 86 62 56 11

Jeanet.jaeger@jorgenlaursen.dk

Ole Hansen

Ole Hansen

COO

Tlf: 51 51 86 84

E-mail: Ole.hansen@jorgenlaursen.dk

Åbningstider

Værksted

Mandag – Torsdag 7:30 – 15:30
Fredag 7:30 – 15:00
Lørdag Lukket
Søndag Lukket

Reservedele

Mandag – Torsdag 7:30 – 15:30
Fredag 7:30 – 15:00
Lørdag Lukket
Søndag Lukket

Salg

Mandag – Torsdag 9:00 – 17:00
Fredag 9:00 – 17:00
Lørdag Lukket
Søndag Lukket