Opel, Citroën & Fiat Skive

Jørgen Laursen A/S i Skive

Skive afdelingen blev etableret af Jørgen Laursen i 2003 med salg og service af Opel

Jørgen Laursen A/S
Katkjærvej 7
7800 Skive
Telefon 97 51 49 66
info@jorgenlaursen.dk

Kontakt os

Medarbejdere

Salgsafdeling

Flemming Juul Seerup

Flemming Juul Seerup

Salgschef nye biler

Tlf: 61 20 16 80

E-mail: flemming.seerup@jorgenlaursen.dk

Noah Rosenquist

Noah Rosenquist

Juniorsælger

Tlf: 25 96 78 45

E-mail: nro@jorgenlaursen.dk

Frederik Henriksen

Frederik Henriksen

Salgsansvarlig erhvervsbiler

Tlf: 51 83 98 49

E-mail: Frederik.henriksen@jorgenlaursen.dk

Værksted og reservedele

Jesper Andreasen

Jesper Andreasen

Værkfører

Tlf: 96 14 83 24

E-mail: service.skive@jorgenlaursen.dk

Nick Andersen

Nick Andersen

Garanti ansvarlig

Tlf: 24 22 85 33
Nan@jorgenlaursen.dk

Brian Laustsen

Brian Laustsen

Kundemodtager

Tlf: 51 83 98 58
Email: brl@jorgenlaursen.dk

Johan Pape

Johan Pape

Reservedelschef

Tlf: 96 14 83 20
Jpa@jorgenlaursen.dk

Mekaniker 

Michael Abildgaard

Michael Abildgaard

Tekniker & skadeansvarlig

Tlf: 24 22 83 84

E-mail: Skade.skive@jorgenlaursen.dk

Henning Pedersen

Henning Pedersen

Tekniker

 

 

Kristian Gadegaard

Kristian Gadegaard

Mekaniker lærling

 

 

Administration

John Laursen

John Laursen

Direktør / Indehaver

Tlf: 20 16 02 11

John.laursen@jorgenlaursen.dk

Jeanet Jæger

Jeanet Jæger

Kontorassistent

Tlf: 86 62 56 11

Jeanet.jaeger@jorgenlaursen.dk

Ole Hansen

Ole Hansen

COO

Tlf: 51 51 86 84

E-mail: Ole.hansen@jorgenlaursen.dk

Kim Laigaard

Kim Laigaard

Økonomichef

Dir: 61 19 17 31

kim.laigaard@jorgenlaursen.dk

Åbningstider

Værksted

Mandag – Torsdag 7:30 – 15:30
Fredag 7:30 – 15:00
Lørdag Lukket
Søndag Lukket

Reservedele

Mandag – Torsdag 7:30 – 15:30
Fredag 7:30 – 15:00
Lørdag Lukket
Søndag Lukket

Salg

Mandag – Torsdag 9:00 – 17:00
Fredag 9:00 – 17:00
Lørdag Lukket
Søndag 12:00 – 16:00