Opel & Fiat Viborg

Jørgen Laursen A/S i Viborg

Viborg afdelingen blev etableret af Jørgen Laursen i 1977 med salg og service af Opel biler.

Jørgen Laursen A/S
Gammel Skivevej 74
8800 Viborg
Telefon 86 62 56 11
info@jorgenlaursen.dk

Kontakt os

Medarbejdere

Leif Pedersen

Leif Pedersen

Brand Manager Opel & Fiat

Tlf: 28 18 27 11

leif.pedersen@jorgenlaursen.dk

Kaj Jazukevicius

Kaj Jazukevicius

Salgstrainee

Tlf: 88 91 78 45

Kja@jorgenlaursen.dk

Frederik Henriksen

Frederik Henriksen

Erhvervsansvarlig Opel, Citroën & Fiat

Tlf: 51 83 98 49

Frederik.henriksen@jorgenlaursen.dk

Bo Jensen

Bo Jensen

Værkfører

Tlf: 89 99 21 28

Bo.jensen@jorgenlaursen.dk

Nick Andersen

Nick Andersen

Værkførerassistent / Reklamationsansvarlig

Tlf: 89 99 21 33
Nan@jorgenlaursen.dk

Michael Sørensen

Michael Sørensen

Reservedelsechef

Tlf: 89 99 21 37

Michael.sorensen@jorgenlaursen.dk

Nicolaj Hedegaard Jensen

Nicolaj Hedegaard Jensen

Eftermarkedschef & Uddannelsesansvarlig

Tlf: 88 91 78 40

Nhe@jorgenlaursen.dk

Niels Christian Poulsen

Niels Christian Poulsen

Pladeværkfører

Tlf: 89 99 21 27

skade.viborg@jorgenlaursen.dk

Christoffer Hougesen

Christoffer Hougesen

Reservedelsekspedient Elev

Tlf: 89 99 21 39

Christoffer.hougesen@jorgenlaursen.dk

Christoffer Madsen

Christoffer Madsen

 

 

 

Niels Jørgen Mathiassen

Niels Jørgen Mathiassen

Mekaniker

Kenneth Hedegaard

Kenneth Hedegaard

Tekniker

Peter vorre

Peter vorre

Mekaniker

Henrik Mikkelsen

Henrik Mikkelsen

Mekaniker Lærling

Mike Jensen

Mike Jensen

Mekaniker Lærling

Allan Grundell

Allan Grundell

Klargørings tekniker

Jeanet Jæger

Jeanet Jæger

Kontorassistent - Viborg

Tlf: 86 62 56 11

Jeanet.jaeger@jorgenlaursen.dk

Jakob Pedersen

Jakob Pedersen

Indkøber brugte biler

Tlf: 51 44 55 44

Jpe@jorgenlaursen.dk

Kim Laigaard

Kim Laigaard

Økonomichef - Viborg

Dir: 61 19 17 31

kim.laigaard@jorgenlaursen.dk

Ole Hansen

Ole Hansen

COO

Tlf: 51 51 86 84

E-mail: Ole.hansen@jorgenlaursen.dk

John Laursen

John Laursen

Direktør / Indehaver

Tlf: 20 16 02 11

John.laursen@jorgenlaursen.dk

Åbningstider

Værksted

Mandag – Torsdag 7:30 – 15:30
Fredag 7:30 – 15:00
Lørdag Lukket
Søndag Lukket

Reservedele

Mandag – Torsdag 7:30 – 15:30
Fredag 7:30 – 15:00
Lørdag Lukket
Søndag Lukket

Salg

Mandag – Torsdag 9:00 – 17:30
Fredag 9:00 – 17:30
Lørdag Lukket
Søndag 12:00 – 16:00