Opel & Citroën i Skive

Jørgen Laursen A/S i Skive

Skive afdelingen blev etableret af Jørgen Laursen i 2003 med salg og service af Opel

Jørgen Laursen A/S
Katkjærvej 7
7800 Skive
Telefon 97 51 49 66
info@jorgenlaursen.dk

Medarbejdere

Salg

Rasmus Jakobsen

Rasmus Jakobsen

Salgskonsulent Personbiler

Tlf: 61 20 16 80

E-mail: Rasmus.jakobsen@jorgenlaursen.dk

Simon Pedersen

Simon Pedersen

Salgstrainee Personbiler

Tlf: 61 55 15 09

E-mail: Simon.pedersen@jorgenlaursen.dk

Frederik Henriksen

Frederik Henriksen

Erhvervssælger

Tlf: 51 83 98 49

E-mail: Frederik.henriksen@jorgenlaursen.dk

Administration

Helle Lund

Helle Lund

Bogholder - Viborg

Tlf: 86 62 56 11
Dir: 89 99 21 21

E-mail: Helle.lund@jorgenlaursen.dk

Jeanet Jæger

Jeanet Jæger

Kontorassistent

Tlf: 86 62 56 11

E-mail: Jeanet.jaeger@jorgenlaursen.dk

Ole Hansen

Ole Hansen

COO

Tlf: 51 51 86 84

E-mail: Ole.hansen@jorgenlaursen.dk

Værksted og Lager

Jesper Andreasen

Jesper Andreasen

Værkfører - Opel

Tlf: 96 14 83 24

E-mail: service.skive@jorgenlaursen.dk

Kern Klitgaard

Kern Klitgaard

Værkfører og Reservedelsekspedient - Citroën

Tlf: 97 51 49 66

E-mail: Kern.klitgaard@jorgenlaursen.dk

Michael Hansen

Michael Hansen

Reservedelsekspedient

Tlf: 51 83 98 58

lager.skive@jorgenlaursen.dk

Jakob Mortensen

Jakob Mortensen

Garanti & Udannelsesansvarlig

Tlf: 24 22 85 33

E-mail: Jakob.mortensen@jorgenlaursen.dk

Michael Abildgaard

Michael Abildgaard

Mekaniker & skadeansvarlig

Tlf: 24 22 83 84

E-mail: Skade.skive@jorgenlaursen.dk

Henning Pedersen

Henning Pedersen

Mekaniker

Jesper Stærdahl

Jesper Stærdahl

Mekaniker

Leon Gamskjær

Leon Gamskjær

Mekaniker

Niclas Villadsen

Niclas Villadsen

Mekaniker

Adam Højer

Adam Højer

Mekaniker Lærling

Jan Nielsen

Jan Nielsen

Klargørings Tekniker

Lennart Larsen

Lennart Larsen

Værkstedsassistent

Åbningstider

Værksted

Mandag – Torsdag 7:30 – 15:30
Fredag 7:30 – 15:00
Lørdag Lukket
Søndag Lukket

Reservedele

Mandag – Torsdag 7:30 – 15:30
Fredag 7:30 – 15:00
Lørdag Lukket
Søndag Lukket

Salg

Mandag – Torsdag 9:00 – 17:00
Fredag 9:00 – 17:00
Lørdag Lukket
Søndag 12:00 – 16:00