Opel & Citroën i Skive

Jørgen Laursen A/S i Skive

Skive afdelingen blev etableret af Jørgen Laursen i 2003 med salg og service af Opel

Jørgen Laursen A/S
Katkjærvej 7
7800 Skive
Telefon 97 51 49 66
info@jorgenlaursen.dk

Medarbejdere

Salg

Simon Pedersen

Simon Pedersen

Salgstrainee Personbiler

Tlf: 61 55 15 09

E-mail: Simon.pedersen@jorgenlaursen.dk

Frederik Henriksen

Frederik Henriksen

Erhvervssælger

Tlf: 51 83 98 49

E-mail: Frederik.henriksen@jorgenlaursen.dk

Flemming Juul Seerup

Flemming Juul Seerup

Salgskonsulent

Tlf: 61 20 16 80

E-mail: flemming.seerup@jorgenlaursen.dk

Værksted og Lager

Jesper Andreasen

Jesper Andreasen

Værkfører - Opel

Tlf: 96 14 83 24

E-mail: service.skive@jorgenlaursen.dk

Jakob Mortensen

Jakob Mortensen

Garanti & Udannelsesansvarlig

Tlf: 24 22 85 33

E-mail: Jakob.mortensen@jorgenlaursen.dk

Jesper Stærdahl

Jesper Stærdahl

Mekaniker

 

 

Adam Højer

Adam Højer

Mekaniker Lærling

 

 

Kristian Gadegaard

Kristian Gadegaard

Klargørings tekniker

 

 

Kern Klitgaard

Kern Klitgaard

Værkfører og Reservedelsekspedient - Citroën

Tlf: 97 51 49 66

E-mail: Kern.klitgaard@jorgenlaursen.dk

Michael Abildgaard

Michael Abildgaard

Mekaniker & skadeansvarlig

Tlf: 24 22 83 84

E-mail: Skade.skive@jorgenlaursen.dk

Leon Gamskjær

Leon Gamskjær

Mekaniker

 

 

Ove Jensen

Ove Jensen

Klargørings tekniker

 

 

Michael Hansen

Michael Hansen

Reservedelsekspedient

Tlf: 51 83 98 58

lager.skive@jorgenlaursen.dk

Henning Pedersen

Henning Pedersen

Mekaniker

 

 

Niclas Villadsen

Niclas Villadsen

Mekaniker

 

 

Lennart Larsen

Lennart Larsen

Værkstedsassistent

 

 

Administration

Kim Laigaard

Kim Laigaard

Økonomichef - Viborg

Dir: 61 19 17 31

kim.laigaard@jorgenlaursen.dk

Jeanet Jæger

Jeanet Jæger

Kontorassistent - Viborg

Tlf: 86 62 56 11

Jeanet.jaeger@jorgenlaursen.dk

Ole Hansen

Ole Hansen

COO

Tlf: 51 51 86 84

E-mail: Ole.hansen@jorgenlaursen.dk

Åbningstider

Værksted

Mandag – Torsdag 7:30 – 15:30
Fredag 7:30 – 15:00
Lørdag Lukket
Søndag Lukket

Reservedele

Mandag – Torsdag 7:30 – 15:30
Fredag 7:30 – 15:00
Lørdag Lukket
Søndag Lukket

Salg

Mandag – Torsdag 9:00 – 17:00
Fredag 9:00 – 17:00
Lørdag Lukket
Søndag 12:00 – 16:00